Eventy – Tábory

“Kdekoľvek môžete objavovať krásu fyziky!”

Kúzelná fyzika môže byť samozrejme aj súčasťou rôznych festivalov, konferencií, a rôznych iných eventov. Po dohode s organizátorom je možné program prispôsobiť na rôznu časovú dotáciu, pri pódiovom vystúpení až do 60 minút. V prípade umiestnenia KF do samostatného stánku môžu byť experimenty opakované pred meniacim sa publikom aj niekoľko hodín.
Kúzelná fyzika už bola na svadbách, oslavách narodenín, konferenciách, športových akciách, je pravidelnou súčsťou progamu Kaufland detský festival, no účinkovala na festivaloch s rôznou tematikou ako polievkový festival či rôzne hudobné festivaly…

Kúzelná fyzika nie je len detský program, ale stále pravidelnejšie sa stáva vystúpením pre dospelých počas teambuildingov, či firemných večierkov. Tu zastáva rolu zábavného “vedeckého STAND UP vystúpenia” takúto skúsenosť už maju spoločnosti ako VSE, VSD, ZSE, DAIKIN Slovakia a pod.

Predstavenie je určené pre vekovú kategóriu 6 – 150rokov.

Kúzelná fyzika na Vašom EVENTE

            
Pódiové vystúpenie:
– vystúpenie na pódiu podľa scenára, s asistenciou dobrovoľníkov z publika.
– trvanie: 30, 45 alebo 60 minút – podľa požiadaviek organizátora

– program je obsahovo prispôsobený podmienkam akcie, vekovému priemeru publika či požiadavkám organizátora.

Vystúpenie v stánku:

      
– nepretržité pôsobenie na jednom mieste (mimo pódia), kde sa publikum neustále obmieňa (stánok)
– vystúpenie nejde podľa scenára, ale stále dookola prezentujem vybrané experimenty tak že si ich môžu so mnou diváci vyskúšať.
– pôsobenie v stánku je vhodné pre eventy s vysokým počtom návštevníkov ktorí prichádzajú na akciu v rôznych časoch

čas vystúpenia: Minimálne 2h – Maximálne 5h

Na mnohých veľkých eventoch bolo vystúpenie skombinovane na 30 minutové vystúpenie na pódiu + niekoľko hodín vystúpenia v stánku.

REZERVOVAŤ

Prispôsobené vystúpenie

ide zväčša o kratšie a tematicky prispôsobené vystúpenie. Napríklad pre Východoslovenskú distribučnú a.s. boli vystúpenia zamerané na elektromagnetizmus. Bratislavská vodárenská spoločnosť mala vystúpenie zamerané na vodu/kvapaliny.  niektorým požiadavkám sa dá vyhovieť tak ak máte záujem o špeciálne vystúpenie určite ma kontaktujte nás.

Kúzelná fyzika na Vašom TÁBORE

        
V lete deti potrebujú oddychovať aktívne. Popri fyzickej aktivite by sa mal občas precvičiť aj mozog. Preto je Kúzelná fyzika veľmi vhodná pre letné tábory. V minulosti už bola súčasťou rôznych variant táborov: Ekologický v prírode (Technické služby mesta Prešov – Ekopark Prešov),  jazykový tábor, kde niektoré prvky kúzelnej fyziky boli v angličtine (farby dúhy a pod.)  (Be Up s.r.o. ), Detské univerzity na Prešovskej Univerzite  alebo na Technickej univerzite v Košiciach. Vo všetkých prípadoch sa deti z Kúzelnej fyziky tešili a tiež radi experimentovali.

Potrebujete viac informácii?

Viac informácii či cenovú ponuku pre Váš event nás neváhajte kontaktovať na:
eventy@kuzelnafyzika.sk alebo

+421 940 989 199 – Jana Ondrušková – Event manager