Eventy – Tábory

“Kdekoľvek môžete objavovať krásu fyziky!”

Kúzelná fyzika môže byť samozrejme aj súčasťou rôznych festivalov, konferencií zameraných na vzdelávanie, kultúru či zábavu. Po dohode s organizátorom je možné program prispôsobiť na rôznu časovú dotáciu, pri pódiovom vystúpení až do 60 minút. V prípade umiestnenia KF do samostatného stánku môžu byť experimenty opakované pred meniacim sa publikom aj niekoľko hodín.
Predstavenie je určené pre vekovú kategóriu 6 – 150rokov.

Kúzelná fyzika na Vašom EVENTE

            
V prípade pódiového vystúpenia:
– jedno alebo dve vystúpenia na pódiu podľa scenára, s asistenciou dobrovoľníkov z publika.
– po vystúpení si môže publikum vyskúšať vybrané experimenty
– trvanie: 45-60 minút – podľa reakcií a otázok publika

požiadavky na organizátora: elektrická prípojka , prístup k vode (cca 5litrov),  v prípade, že niektorá z možností nie je realizovateľná, je potrebné ma o tom vopred informovať.
-pracovné stoly aj ozvučenie do 500W – mám k dispozícii.

V prípade meniaceho sa publika

      
– nepretržité pôsobenie na jednom mieste (mimo pódia), kde sa publikum neustále obmieňa (stánok)
– vystúpenie nejde podľa scenára, ale stále dookola prezentujem experimenty podľa typu meniaceho sa publika a ich otázok.
– publikum pri stoloch si môže vyskúšať jednotlivé vybrané experimenty priamo počas prezentácie

Minimálne 2h – Maximálne 4h

požiadavky na organizátora: elektrická prípojka , prístup k vode (cca 5litrov),  v prípade, že niektorá z možností nie je realizovateľná, je potrebné ma o tom vopred informovať.
-pracovné stoly aj ozvučenie do 500W – mám k dispozícii.

REZERVOVAŤ     MÁM OTÁZKY

Kúzelná fyzika vo Vašom TÁBORE

        
V lete deti potrebujú oddychovať aktívne. Popri fyzickej aktivite by sa mal občas precvičiť aj mozog. Preto je Kúzelná fyzika vhodná pre letné tábory. V minulosti už bola súčasťou rôznych variant táborov: Ekologický v prírode (Technické služby mesta Prešov – Ekopark Prešov),  jazykový tábor, kde niektoré prvky kúzelnej fyziky boli v angličtine (farby dúhy a pod.)  (Be Up s.r.o. ), Detské univerzity na Prešovskej Univerzite  alebo na Technickej univerzite v Košiciach. Vo všetkých prípadoch sa deti z Kúzelnej fyziky tešili a tiež si radi zaexperimentovali.

Keďže počty detí a požiadavky na časovú dotáciu v táboroch sú skutočne rôzlišné, je potrebné ku každému táboru pristupovať s osobitnou cenovou kaluláciou. Preto ma, v  prípade záujmu o Kúzelnú fyziku vo Vašom tábore, kontaktujte telefonicky alebo emailom
0903 459 199 / info@kuzelnáfyzika.sk